RUGELIS

Lopšelis - darželis

Šį mėnesį vyksta...


kovo 01 d. - kovo 31 d.

Kovo mėn.

Kovo 2-6 d.
   Draugiškoji SEU (socialinio ir emocinio ugdymo) olimpiada „Dramblys"
      „Bedančių" grupė


Kovo 3 d.
   Įstaigos tarybos posėdis
      Tarybos nariai


Kovo 4-6 d.
   „Mažųjų amatų" dienos
      Vaikai, darbuotojai


Kovo 10 d.
   Šventinė savaitė „Pasveikinkim vieni kitus!". Akcija „Apkabinsiu Lietuvą"
      Vaikai, darbuotojai


Kovo 11 d.
   Šventinė akcija „Gardžiausias Nepriklausomos Lietuvos valstybės gimtadienio pyragas" Biržų m. muziejuje „Sėla"
      Darbuotojai


Kovo 12 d.
   Įstaigos gamtosauginio komiteto posėdis
      Komiteto nariai


Kovo 13 d.
   Mokymai vadovams „Vidinio įsivertinimo reikšmė ikimokyklinio ugdymo kokybei" (Vilnius)
      Ikimokyklinių įstaigų vadovai


Kovo 18 d.
   Rajono įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų lietuvių liaudies dainų ir šokių festivalis „Sėjau rūtą"
      „Bedančių" grupė


Kovo 19 d.
   Teatro „Drevinukas" vaikiškas miuziklas „Drevinuko televizija"
      Vaikai


Kovo 20 d.
   Kitokia diena, skirta tarptautinei Miego dienai
      Vaikai, darbuotojai


Kovo 23 d.
   Gamtosauginė Žemės ir Vandens diena „Sėju, laistau, sodinu - darželiui gėlę auginu"
      Vaikai, darbuotojai


Kovo 27 d.
   Talentų diena „Aš galiu!", skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30 – mečiui paminėti!
      Vaikai, tėveliai, mokytojai


Kovo 30 d.
   Mokymai „STEAM metodika ankstyvajame ugdyme"(Kaunas)
     Mokytojai


Kovo 30 d.
   Priešmokyklinio amžiaus vaikų šaškių turnyras „Priešmokyklinukai žaidžia šaškėmis"
      „Bedančių" grupės atstovai

1 grupė

 

„ŠVELNUKAI“

1-3 m. amžiaus vaikų grupė (lopšelio gr.).

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Rita Mačienė ir Ema Bedalienė. Ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja Agnesė Čuvykina.

*****************************  

20191015 092637 

 

 

  Švelnukų“ grupės vaikų sąrašas

1. Austis Bagdonas
2. Darija Banytė
3. Toras Barkauskas
4. Austėja Brazauskaitė
5. Elžbieta Dapšauskaitė
6. Joris Kanopeckas
7. Mingailė Landauskaitė
8. Nojus Milžinas
9. Gabrielė Morkovičeva
10. Jokūbas Petrulis
11. Domilė Stankevičiūtė
12. Austėja Vaičiulėnaitė
13. Rugilė Valuntaitė
14. Aleksandras Vasiljevas
15. Augustas Vengris