RUGELIS

Lopšelis - darželis

Šį mėnesį vyksta...


gegužės 01 d. - birželio 01 d.

Gegužės mėn.

Gegužės 3 d.

   Šventinė diena „Saulės diena +Mamyčių diena = "Mamyte, tu mano saulytė". Sveikinimai, fotosesija su mamomis
      Vaikai ir jų mamytės, pedagogai
Gegužės 3 d.
   Rajoninės bėgimo varžybos J. Pipynės taurei laimėti
      „Bildukų" gr. vaikai, pedagogai
Gegužės 7 d.
   Rajoninis priešmokyklinio amžiaus vaikų orientavimosi žygis „Ateik ir įveik - 2019" A. Dauguviečio parke
      „Bedančių" gr. vaikai, pedagogai
Gegužės 7 d.
   Seminaras pedagogams „Kaip nerėkti ant vaikų" (psichologas T. Lagūnavičius) Biržų ŠPT
      pedagogai
Gegužės 7 d.
   Konferencija „Bendrystės erdvė" (Edukatoriai.lt)
      įstaigų vadovai ir jų pavaduotojai
Gegužės 8 d.
   Konferencija „Žaidimai: kūrybinė veikla ir savitumo paieškos vaikystėje"(Edukatoriai.lt)
      pedagogai
Gegužės 13-17 d.
   Teminė savaitė „Kaip gera turėti ir mylėti!", skirta tarptautinei šeimos dienai paminėti.
Gegužės 17 d.
   Sporto šventė visai šeimai
      Vaikai, jų šeimos nariai, darbuotojai
Gegužės 17 d.
   Gamtosauginė edukacinė programa „Skruzdėlytė Rytė"(atkelta iš balandžio mėn.)
      Vaikai
Gegužės 21 d.
   L-d „Genys" teatro būrelio spektaklis „Keista istorija"
      Vaikai, pedagogai
Gegužės 22 d.
   Pedagoginis posėdis lopšelyje-darželyje „Genys"
       pedagogai
Gegužės 23 d.
   Veiklos dienelė lauke „Pievos gyvenimas", pasaulinei akcijai „Pamoka lauke" paminėti
      Vaikai, pedagogai
Gegužės mėn.
   Grupių pedagogų ir tėvelių susitikimai, apžvelgiant mokslo metų pasiekimus
      Grupių pedagogai, vaikų tėveliai
Gegužės 31 d.
   Atsisveikinimo su darželiu šventė „Bedančių TV rodo"
       „Bedančių" gr. vaikai, tėveliai, pedagogai
Gegužės 15,20,21,27,28,29 d.
   Savęs pažinimo kursai ne pedagoginiam personalui(Biržų ŠPT psichologė Ž.Taurienė)
      Darbuotojai
Gegužės mėn.
   Vaikų darbelių parodėlės „Pievos gyvenimas", „Didieji rugeliečiai"
      Vaikai, pedagogai

1 grupė

 

"ŠVELNUKAI"

1-3 m. amžiaus vaikų grupė (lopšelio gr.).

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Rita Mačienė ir Ema Bedalienė. Ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja Agnesė Čuvykina

***************************** 

 

 

 ***************************** 

Gegužės  mėnesį

gimtadienio proga sveikiname

Ugnę Valeckaitę

Austėją Brazauskaitę

Nojų Milžiną

Kristupą Špoką

***********************

  "Švelnukų" grupės vaikų sąrašas

                            1. Ela Grinbergaitė

                            2. Lukas Zujus
                            3. Ugnė Valeckaitė
                            4. Ieva Žiemelytė
                            5. Tautvydas Lapėnas
                            6. Lana Dževečkaitė
                            7. Austėja Brazauskaitė
                            8. Radvilas Varkalys
                            9. Milda Landauskaitė
                            10. Lilija Maldutytė
                            11. Ugnius Šimonis
                            12. Kristupas Špokas

                            13. Augustė Gervytė

                            14. Benas Samukas

                            15. Darija Banytė

                            16. Toras Barkauskas

                            17. Nojus Milžinas