RUGELIS

Lopšelis - darželis

Šį mėnesį vyksta...


vasario 01 d. - vasario 28 d.

Vasario mėn.

Vasario 5 d.
Duonos diena


Teminė savaitė „Aš ir Lietuva":

Vasario 9 d.
STEAM iššūkių diena „Lietuvos žemėlapis"


Vasario 11 d.
Aktyvi veikla lauke „Už Lietuvą!"


Vasario 10 d.

Rajoninė akcija „Augu Lietuvai stiprus ir sveikas!“


Vasario 12 d.
Akcija „Pasveikinkim vieni kitus, juk taip daryti šitaip lengva!"


Vasario 15 d.
Kūrybinis rytmetis „Skanūs linkėjimai Lietuvai"


Vasario 17 d.
Senųjų papročių diena „Užgavėnių linksmybės"


Vasario 19 d.
Mažasis protmūšis „Aš ir Lietuva"


Vasario 1-15 d.
Respublikinis kūrybinis projektas „Piešiame rankomis ir pirštukais"


Vasario mėn.
Respublikinio RIUKKPA projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės" I etapas. Pirmosios pamokėlės


Vasario 10 d. - kovo 10 d.
Rajoninis šaškių turnyras „Mes mokame žaisti šaškėmis"


Vasario 12 d.
Respublikinės asociacijos „Sveikatos želmenėliai" metinė konferencija


Vasario 22-23 d.
Gimtosios kalbos dienelės „Pabėgę žodžiai"


Vasario mėn.
Įstaigos Vaiko gerovės komisijos posėdis


Vasario mėn.
Įstaigos įvaizdžio kūrimo grupės susitikimas


Vasario mėn.
Respublikinio olimpinio projekto „Olimpinė karta" koordinuojančios grupės susitikimas


Vasario mėn
Darželio tarybos posėdis. Metinio veiklos plano aptarimas

DALYVAUJAME RESPUBLIKINIUOSE PROJEKTUOSE:

                                                                „LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS“

   Nuo šių metų sausio 6 - gegužės 30 d. įstaiga dalyvauja Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigose vykdomame projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės". Projekto organizatoriai: Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK), Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Tai nekomercinis Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projektas, kurio tikslas - didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį. Projektas vykdomas III etapais. Pirmojo etapo metu bus vykdomos nuotolinės pamokėlės kiekvienoje iš dalyvaujančių įstaigų. Antrojo etapo metu bus organizuojami festivaliai kiekvienoje įstaigoje. Trečiojo etapo metu, priklausomai nuo situacijos Lietuvoje, bus organizuojama 10 festivalių į kuriuos bus kviečiamos įstaigų-dalyvių komandos: 3 mergaitės, 3 berniukai ir 2 pedagogai. Festivalyje dalyvauja visa įstaigos bendruomenė. Projekto koordinatorės - kūno kultūros mokytoja Vita Rimavičienė ir ikimokyklinio ugdymo mokytoja Rimutė Kizinienė.

                                                                                           

 

                                                                  „FUTBOLIUKAS"

   Jau antrus metus visi įstaigos vaikai dalyvauja respublikiniame projekte „Futboliukas", kuris vyksta nuo 2020 m. spalio mėn. iki 2021 m. gegužės mėn. Projekto organizatoriai – Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA). Projekto tikslas – naudojant žaidimus ir pedagoginę „smagaus žaidimo  koncepsiją" suteikti vertingos ir praturtinančios žaidimo patirties vaikams, populiarinti futbolą. Organizatoriai aprūpina inventoriumi, kuris pritaikytas žaisti futbolą ne tik sporto salėse, bet ir mažose erdvėse. Mūsų įstaigos vaikai dažnai šį žaidimą žaidžia lauke, net ir šaltesniu metų laiku. Projekto koordinatorė kūno kultūros mokytoja Vita Rimavičienė.

ŠVENTĖME PASAULINĘ SNIEGO DIENĄ!

   Tai smagi diena! Šiemet gamta nepagailėjo sniego, šaltuko ir gerų emocijų. Paminėti pasaulinę Sniego dieną ruošiamės iš anksto. Vaikai, kartu su mokytojomis, atliko įvairiausius bandymus, eksperimentus, stebėjimus: aiškinosi kaip atkeliauja sniegas, šaldė ledukus, vandens balionus, stebėjo ir fiksavo oro temperatūrą. Sniego dieną pradėjome nuo linksmos žiemiškos muzikinės mankštos lauke. Ją kiekvienai grupei pravedė meninio ugdymo mokytoja Reda. Pajudėję ir apšilę, puolėme statyti pilis ir tvirtoves, jas dekoruoti ir spalvinti. Dar laukė kitos pramogos – estafetės ir judrūs žaidimai, pėdsekių takas bei primiršta smagi pramoga - keliauti per gilias pusnis, pasiramsčiuojant lazdomis. Pabaigoje vaišinomės vaistažolių arbata ir nepamiršome pasirūpinti ir savo mažaisiais draugais - paukščiais.