RUGELIS

Lopšelis - darželis

Šį mėnesį vyksta...


kovo 01 d. - kovo 31 d.

Kovo mėn.

Kovo 2-6 d.
   Draugiškoji SEU (socialinio ir emocinio ugdymo) olimpiada „Dramblys"
      „Bedančių" grupė


Kovo 3 d.
   Įstaigos tarybos posėdis
      Tarybos nariai


Kovo 4-6 d.
   „Mažųjų amatų" dienos
      Vaikai, darbuotojai


Kovo 10 d.
   Šventinė savaitė „Pasveikinkim vieni kitus!". Akcija „Apkabinsiu Lietuvą"
      Vaikai, darbuotojai


Kovo 11 d.
   Šventinė akcija „Gardžiausias Nepriklausomos Lietuvos valstybės gimtadienio pyragas" Biržų m. muziejuje „Sėla"
      Darbuotojai


Kovo 12 d.
   Įstaigos gamtosauginio komiteto posėdis
      Komiteto nariai


Kovo 13 d.
   Mokymai vadovams „Vidinio įsivertinimo reikšmė ikimokyklinio ugdymo kokybei" (Vilnius)
      Ikimokyklinių įstaigų vadovai


Kovo 18 d.
   Rajono įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų lietuvių liaudies dainų ir šokių festivalis „Sėjau rūtą"
      „Bedančių" grupė


Kovo 19 d.
   Teatro „Drevinukas" vaikiškas miuziklas „Drevinuko televizija"
      Vaikai


Kovo 20 d.
   Kitokia diena, skirta tarptautinei Miego dienai
      Vaikai, darbuotojai


Kovo 23 d.
   Gamtosauginė Žemės ir Vandens diena „Sėju, laistau, sodinu - darželiui gėlę auginu"
      Vaikai, darbuotojai


Kovo 27 d.
   Talentų diena „Aš galiu!", skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30 – mečiui paminėti!
      Vaikai, tėveliai, mokytojai


Kovo 30 d.
   Mokymai „STEAM metodika ankstyvajame ugdyme"(Kaunas)
     Mokytojai


Kovo 30 d.
   Priešmokyklinio amžiaus vaikų šaškių turnyras „Priešmokyklinukai žaidžia šaškėmis"
      „Bedančių" grupės atstovai

2 grupė

 

„BILDUKAI“

3-4 m. amžiaus vaikų grupė.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Ema Bedalienė ir Edita Ranonienė. Ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja Jolanta Nemanytė

************************ 

 20190902 102534

 

„Bildukų“ grupės vaikų sąrašas

1. Agnius Čygas
2. Lana Dževečkaitė
3. Luka Gasiūnaitė
4. Augustė Gervytė
5. Ela Grinbergaitė
6. Dominykas Katkevičius
7. Aronas Korsakas
8. Milda Landauskaitė
9. Tautvydas Lapėnas
10. Adrijus Marcinkevičius
11. Grantas Marcinkevičius
12. Tajus Petrulis
13. Kristupas Špokas
14. Lukas Šernas
15. Ugnius Šimonis
16. Ugnė Valeckaitė
17. Radvilas Varkalys
18. Paulius Veltenis
19. Lukas Zujus
20. Ieva Žiemelytė