RUGELIS

Lopšelis - darželis

Šį mėnesį vyksta...


lapkričio 01 d. - lapkričio 30 d.

Lapkričio mėn.

Lapkričio 4 -8 d. d.
   Gamtosauginė savaitė:
   Pirmadienis- „Aš auginu vaistažoles"
   Antradienis – „Lietaus lašelio kelionė". Drakoniuko teatro spektaklis „Lietaus Lašelė"
   Trečiadienis – „Aš atsakingas"
   Ketvirtadienis – „Mokausi, kuriu, statau"
   Penktadienis – „Skanu ir sveika". Mišrainių gaminimas
      Vaikai
Lapkričio 7 d.
   Metodinis pedagogų pasitarimas tema
   " STEAM iššūkis ikimokykliniame ir priešmokykliniame ugdyme"
      L-d „Genys" ir skyriaus „Rugelis" pedagogai
Lapkričio 11-15 d. d.
   Savaitė, skirta Tolerancijos dienai „Tiesiu draugui ranką. Mokausi sutarti ir sugyventi":
   Draugų mankšta (kasdienė bendros mankštos koridoriuje)
   „Mano mažasis draugas lopšelinukas"(bendros veiklos, kuriose dalyvauja vyresnieji ir patys mažiausieji vaikai)
   Draugų diskoteka
   Draugiškos futboliuko varžybos
      Vaikai, darbuotojai
Lapkričio 12 d.
   Seminaras „Krizių valdymas ikimokyklinio ugdymo įstaigose" (Panevėžio PRC)
      Pedagogai
Lapkričio 12 d.
Lapkričio 21 d.
   Rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojų metodinių būrelių pasitarimai (Biržų ŠPT)
      Pedagogai
Lapkričio 14 d.
   Pažintinė išvyka į Biržų „Atžalyno" pagrindinę mokyklą
      „Bedančių" grupės vaikai
Lapkričio 21 d.
   Mokslo diena kartu su VŠĮ „Inžinerijos mokykla" vadovais ir ugdytiniais (bandymai, eksperimentai laboratorijose)
      Vaikai, darbuotojai, kviestiniai svečiai
Lapkričio mėn.
   Edukacinė išvyka į Biržų duonos kepyklą
      „Pabiručių" grupės vaikai
Lapkričio 23 d.
   Edukacinė įstaigos darbuotojų išvyka į Pakruojo dvarą
      Įstaigos darbuotojai
Lapkričio mėn.
   Darželio tarybos posėdis
      Tarybos nariai

3 grupė

 

"PABIRUČIAI"

3-4 m. amžiaus vaikų grupė.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Lina Danisevičienė ir Rimutė Kizinienė. Ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja Galina Kulbienė

 ************************ 

20190902 102841

 

*****************************       

 "Pabiručių" grupės vaikų sąrašas

1. Ajus Bagdonas
2. Kristupas Barauskas
3. Leta Barkauskaitė
4. Adas Belkevičius
5. Jokūbas Dapšauskas
6. Arielius Dudoras
7. Kajus Jančiūra
8. Evita Juknaitė
9. Ema Leliukė
10. Tėja Mikėnaitė
11. Smiltė Milžinaitė
12. Kotryna Petrauskaitė
13. Denas Skujas
14. Augustė Tauraitė
15. Armandas Tusta
16. Deimantas Udrėnas
17. AdomasVadoklis
18. Rokas Vakalas
19. Nojus Virkovas