RUGELIS

Lopšelis - darželis

Šį mėnesį vyksta...


sausio 01 d. - sausio 31 d.

Sausio mėn.

Sausio 6 d.
   Įstaigos veiklos kokybės įsivertinimo darbo grupės susitikimas
      Darbo grupės nariai


Sausio 6 d.
   Projekto „Olimpinė karta" įstaigos koordinavimo grupės susitikimas
      Grupės nariai


Sausio 8 d.

   RIUKKPA organizuojamo respublikinio projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2020" seminaras pedagogams Šiauliuose
      „Pabiručių" grupės mokytojos


Sausio 13 d.
   Pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija", skirta Laisvės gynėjų dienai paminėti
      Vaikai, darbuotojai


Sausio 15 d.
   Viešnagė „Atžalyno" pagrindinėje mokykloje. Mokinių spektaklis darželinukams
      „Bedančių" grupė


Sausio 17 d.
   Išvyka į Biržų policijos komisariatą
      „Bedančių" grupė


Sausio 20 d.
   Veiklos diena lauke/mokslo diena „Kaip atkeliauja sniegas?", skirta Pasaulinei Sniego dienai paminėti. Sniego gamyba (pagal oro sąlygas)
      Vaikai, mokytojos


Sausio 30 d.
   Alytaus teatro „Varnelė" lėlių spektaklis „Katinas ir siuvėjas"
      Vaikai


Sausio 31 d.
   Išvyka į R. Leskausko odontologijos klinika
      „Bedančių" grupė

Europos Judumo savaitė 2019 „Judu – tinginį šalin veju!“

   Kiekviena Judumo savaitės diena žadėjo įvairias judesio formas, naujus potyrius ir emocijas. Kiekvienas ankstyvas rytas prasidėjo bendra mankšta lauke, kurią vedė ne tik darbuotojai, bet ir patys vaikai. Pirmadienis – žingsniavimo diena. Vaikai kartu su personažu Tinginėliu (mokytoja Nida Alonderienė) mokėsi šiaurietiško ėjimo. Vyresnieji vaikai žingsniavo iki Širvėnos ežero, prie Rinkuškių bendruomenės namų aplankė karstynių kompleksą. Antradienis – bėgimo diena. Šį rytą kaip mankštintis parodė „Pabiručių" grupės vaikai. Pasimokę taisyklingai kvėpuoti bėgome „mažąjį maratoną", vieni darželyje, kiti Rinkuškių pėsčiųjų take. Trečiadienis – judriųjų žaidimų diena. Atėjusios į svečius Rožinės panteros (mokytoja Rimutė Kizinienė ir ugdytinė Ema Leliukė) mokė vaikus grakščios elegantiškos mankštos. Po to vaikai skirstėsi į atskiras lauko erdves, kur jų laukė žaidimai, skatinantys pusiausvyros, parlindimo, metimo įgūdžius. Ketvirtadienis improvizacijos, šokio lauke diena. Vaikai patys rinkosi muziką ir vieni kitiems pristatė šokius, vieni kitus mokė improvizuoti ir reikšti save per muziką. Na, o penktadienis – važiavimo su dviratukais diena. Rytinę mankštą šį kartą organizavo sveikatos priežiūros specialistė Gabrielė Kondrotaitė. Po to kartu su mokytoja Danute Ikamiene aptarę saugaus eismo taisykles vaikai skirstėsi į važiavimo trasas. Vyresnieji, kaip ir kasmet, savo vairavimo įgūdžius tobulino Rinkuškių kaimo teritorijoje. O mažieji drąsiai minė pedalus darželio teritorijoje.
   Savaitė buvo labai aktyvi, įdomi ir netradicinė. Visi judėjo ir netingėjo. Didieji „rugeliečiai" (įstaigos darbuotojai), šią savaitę užbaigė taip pat sportuodami – žaidė montebolą Mantagailiškio dvare.