Projektas „Augantis sodas“
Įgyvendiname įstaigos gamtosauginį projektą „AUGANTIS SODAS“. Plačiau skiltyje „projektinė veikla“ – „gamtosauginis ugdymas“.

PRIZAS – EDUKACINĖ IŠVYKA Į SAFARI PARKĄ
Pavasarį, Lietuvos Respublikos Žemės ūkio agentūra (ŽŪA) prie Žemės ūkio ministerijos organizavo viktoriną vaikams „Auginame, čia, Lietuvoje!. Jos metu vaikai gilino žinias apie sveiką mitybą, ir maisto kelią nuo lauko iki stalo (plačiau apie tai https://shorturl.at/d3K9g). Vaikai aktyviai atsakinėjo į klausimus, dalinosi mintimis ir tapo vieni iš viktorinos laimėtojų. Prizas – edukacinė išvyka į pasirinktą Lietuvos ūkį ar parką. Iš 12 pateiktų variantų mūsų vaikai išsirinko išvyką į Safari parką.
Birželio 11 d., Bedančių grupės vaikai, mokytojai ir lydintys tėveliai išvyko į Anykščius ir aplankė parko gyvūnus. Daug emocijų sukėlė žingeidūs stručiai, arkliai, lamos, elniai, kurie kišo galvas pro atvirus visureigio langus ir prašė skanumynų. Vaikai džiugavo pamatę ir retesnius gyvūnus – kupranugarius, zebrus, avijaučius. Emocijų, žinių ir įspūdžių buvo daug. Dėkojame Bedančių grupės tėveliams už pagalbą organizuojant šią išvyką.
NAUJAS ETAPAS – MOKYKLA!
Gegužės 29 d. dieną visas darželis sužydėjo gėlėmis, pasipuošė gražiomis dekoracijomis. Ši diena ypatinga „Bedančių“ grupės vaikams, kurie baigė priešmokyklinio ugdymo programą ir ruošiasi eiti į mokyklą. Nuo pat ryto juos pasitiko tėvelių sukurtos dekoracijos ir staigmenos. Atėjo ir jaunesni draugai pasveikinti ir pabūti kartu. O po to laukė jauki ir graži šventė „Bedančių TV rodo“. Buvo daug nuoširdžių akimirkų, žodžių ir šypsenų. Išeidami vaikai kartu su tėveliais padovanojo pirmuosius sodinukus mūsų įrenginėjamam sodui – obelį, vyšnią ir šilauogių. Sužydėjęs sodas primins mums apie bėgantį laiką ir sugražins prisiminimus apie išėjusius vaikus.
Dėkojame vaikams, tėveliams už laiką praleistą kartu, už bendrystę, už pagalbą! Už tai, kad kartu auginome vaikų svajones!

